Потребители на Дневния център „Св. св. Козма и Дамян“ и Дневния център за пълнолетни лица с увреждания, подкрепяни от Община Стара Загора, отбелязаха заедно коледните празници. Събитието се проведе с участието на ръководствата на двете услуги и на заместник-кмета с ресор социални дейности Павлина Делчева.
Двата социални центъра си партнират успешно повече от четири години, като сътрудничеството между екипите е важен елемент за предоставянето на качествени и приобщаващи услуги за хората с увреждания и техните семейства.
По време на празника бяха създадени възможности за споделени преживявания, общуване и подкрепа между потребителите. Екипът на ДЦПЛУ „Св. св. Козма и Дамян“ подготвя и новото издание на традиционния си годишен календар, който ще бъде представен в началото на 2026 г.
Източник: Радио Фокус